De hervorming van het verbintenissenrecht (de nieuwe boeken 1 en 5 van het Burgerlijk Wetboek) – Algemene voorstelling – Gevolgen op het vlak van contractuele wanprestaties (F)

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

De hervorming van het verbintenissenrecht (de nieuwe boeken 1 en 5 van het Burgerlijk Wetboek) – Algemene voorstelling – Gevolgen op het vlak van contractuele wanprestaties (F)

19 oktober 2022 | 12:00 - 14:00
20€ – 40€

“Deze opleiding wordt door het Instituut voor bedrijfsjuristen erkend (2 punten)”

 

**********

 

Locatie:

Universiteit Saint-Louis – Auditorium P02 (ingang via de parking van de Universiteit die helemaal aan het begin van de Broekstraat ligt (aan de linkerkant) als men van de Kruidtuinlaan komt.
Ga binnen in het gebouw genaamd ‘Préfecture’; het auditorium P02 bevindt zich onmiddellijk rechts wanneer u het gebouw betreedt.


U moet lid zijn om toegang tot het verslag te krijgen

Informatie

  • Datum: 19 oktober 2022
  • Uur:
    12:00 - 14:00
  • Kosten: 20€ – 40€

Locatie

  • UCLouvain Saint-Louis Bruxelles
  • Kruidtuinlaan 43
    Brussel, 1000
    + Google Maps

Sprekers

  • Yannick Ninane, rechter aan de Ondernemingsrechtbank van Henegouwen en gastdocent aan de Université Saint-Louis
  • Laurent Debroux, advocaat aan de balie te Brussel en assistent-docent aan de Université Saint-Louis

Il n'y a plus de places disponibles pour l'atelier.